Doprava tovaru

 
1) MOŽNOSTI ZAPLACENÍ ZA TOVAR NA www.NASA-KUPELNA.sk
2) DOPRAVA OBJEDNANÉHO TOVARU
 
 
1) MOŽNOSTI ZAPLACENÍ ZA TOVAR NA www.NASA-KUPELNA.sk

Pre ešte pohodlnejšie nákup na www.NASA-KUPELNA.sk sme pre Vás pripravili niekoľko spôsobov, ako je možné zaplatiť za vybraný tovar. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

a) platba pri prevzatí tovaru (dobierka)

Najčastejšie využívanou formou platby je platba na dobierku. Po skontrolovaní zásielky zaplatíte v hotovosti vodičovi dopravnej spoločnosti alebo poštovému doručovateľovi, ktorý Vám tovar doručí.

b) platba bankovým prevodom

Platbu za tovar je možné vykonať tiež pred dodaním na bankový účet prevádzkovateľa internetového obchodu www.NASA-KUPELNA.sk: 2867861056/0200 (VÚB, a.s., pobočka Trenčín). Ako variabilný symbol uvedte číslo vašej objednávky.


2) DOPRAVA OBJEDNANÉHO TOVARU

Prepravná spoločnosť

ww.NASA-KUPELNA.sk ponúka možnosť komfortné dopravy tovaru až k Vám domov alebo do zamestnania. Vodič prepravnej spoločnosti Vás bude kontaktovať vopred. Ak Vás nezastihne, pokúsi sa doručiť tovar na druhý deň.

Cena za tento typ doručenia je závislá forme úhrady:

- prepravná služba (zhrn. dvere, čalúnenie, lbatérie,...) - platba bankovým prevodom - 7 €
 
- prepravná služba (zhrn. dvere, čalúnenie, lbatérie,...) - dobierka - 10 €
 
- preprava krehkého a ťažkého tovaru (vane, kúty, nábytok, sanitárna keramika,...) - vlastný rozvoz - 20 €

Ak si u nás vyberiete tovar za 400 € a viac, dopravu neplatíte.

Tovar pri prevzatí skontrolujte. Ak zistíte mechanické poškodenie obalu výrobku, ste povinnní skontrolovať stav tovaru av prípade poškodenia tovaru vyhotoviť s vodičom záznam o poškodení. Všetku zodpovednosť za poškodenie tovaru počas prepravy od predávajúceho ku kupujúcemu znáša prepravca a posielanej tovaru je poistené. Na základe vyhotoveného záznamu o poškodení Vám bude po uzavretí škodovej udalosti s dopravcom poskytnutá primeraná zľava z ceny tovaru, alebo dodaný nový výrobok. Podpísaním prepravného listu kupujúcim pri prevzatí tovaru od prepravcu súhlasíte s jeho prevzatím a potvrdzuje, že zboží dorazilo nepoškozeno vinou dopravy. Na následné nároky spôsobené vinou dopravy nemožno brať zreteľ a budú zamietnuté.

Prevádzkovateľ internetového obchodu www.NASA-KUPELNA.sk si vyhradzuje právo vo výnimočných prípadoch navýšiť cenu dopravy vzhľadom na povahu tovaru (hmotnosť, rozmery). Táto skutočnosť však bude s predstihom konzultuje so zákazníkom.

Konverzný kurz 1€ = 30,1260 Sk
Vyhľadávanie
Rýchly kontakt
E-mail: info@nasa-kupelna.sk
ICQ: 299-635-359
Tel.: 0949 136 125
  (PO-PÁ, 8-18 hod)

 

Akcie a zľavy

Novinky na email
Počítadlo

www.nasa-kupelna.sk / Sunlight systems - e-shop Sun-shop 2.11.2